Магучіх у Загребі здобула золоту нагороду на Континентальному турі

У Загребі, Хорватія, відбулися змагання з легкої атлетики, де у секторі стрибків у висоту виступали українські спортсмени Ярослава Магучіх і Ірина Геращенко. Ірина зупинилася на висоті 1.90 м, тоді як Ярослава продовжувала перемагати, поступово піднімаючись. На висоті 1.97 м лише п’ять спортсменок продовжили змагання, серед яких була і Магучіх. Вона виявилася найсильнішою, подолавши висоту з третьої спроби, і отримала золоту медаль. Ірина Геращенко посіла 9-е місце з результатом 1.85 м.