Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива

У Росії по всій країні почався дефіцит пального через українські удари по нафтопереробній інфраструктурі. Уряд прийняв низку заходів для боротьби з цим колапсом, зокрема, дозволив використання пального нижчої якості, відтермінував модернізацію НПЗ та субсидував імпорт палива. На тлі цих подій в різних регіонах країни вводять обмеження на продаж бензину та дизеля. Ці кроки мали б зменшити ажіотаж на заправках, але ситуація продовжує загострюватися. Виробництво бензину в РФ скоротилося на 25%, а експорт нафтопродуктів зменшився через українські атаки на НПЗ. Уряд реагує на цю ситуацію шляхом внесення поправок до податкового законодавства для стабілізації ринку палива. Представники влади називають ситуацію складною, але контрольованою, але Федеральна антимонопольна служба проводить перевірки на місцях через спекуляції.