Українські військоволужбовці взяли в полон 10 військових з Росії на Курському напрямку. За інформацією командування Десантно-штурмових військ ЗСУ, вони повідомили, що спільно з іншими підрозділами змогли захопити ворогів. Російські військовослужбовці, які потрапили в полон, стверджують, що їх там погрожували та застосовували негуманне поводження. Українські силовики надали полоненим медичну і психологічну допомогу. Їх можуть використати для подальшого обміну на українських військових, які перебувають у полоні у Росії.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







