У фінальному матчі Суперліги з баскетболу серед жінок команда Франківськ-Прикарпаття здобула перемогу над ІнтерХім-СДЮСШОР з рахунком 62:52. Гравці ІнтерХім-СДЮСШОР зуміли наздогнати відставання у третій чверті, але в кінцівці Франківськ-Прикарпаття виявились сильнішими. Найбільше очок у матчі набрали Анжеліка Ляшко та Оксана Моллова з Франківськ-Прикарпаття, а також Христина Панькіна з ІнтерХім-СДЮСШОР. Франківськ-Прикарпаття виходить переможцем чемпіонату з рахунком 2:0 у серії.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







