Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з початку війни більше 9500 українців було повернуто з російського полону. Тільки у 2026 році вдалося повернути 1596 українців. Сьогодні звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких перебували в неволі з 2022 року. Зеленський підкреслив, що Україна продовжує працювати над поверненням всіх своїх громадян з російської неволі, перевіряючи кожне прізвище. Президент також наголосив на важливості підтримки звільнених українців після повернення додому, включаючи адаптацію, лікування та розв’язання соціальних питань.