Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні прокоментував удар росіян по полігону ЗСУ, внаслідок якого загинули та постраждали військові.
Голова держави заявив, що нині він чекає повного звіту про наслідків та обставин ракетного удару армії РФ по полігону.
“Сьогодні був цей удар. Не перший такий удар, на жаль. На жаль, є втрати, є поранення. Потрібна повна відповідальність”, – наголосив Зеленський.
Він також додав, що це сталося на півдні країни.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







