У Києві кардіохірурги успішно видалили кулю з серця українського військового, який три роки перебував у російському полоні після поранення на Азовсталі. Операцію провели в Інституті серця Міністерства охорони здоров’я. Після обміну полоненими, військовому вдалося повернутися додому, і тепер його серце б’ється вільно, без сторонніх предметів. Раніше йому довелося вижити після жорстокого обращення у полоні, коли його поранено та кинули в яму разом із іншими українськими бійцями.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







