Україна зазнає збільшення споживання електроенергії другий день поспіль через спекотну погоду. Укренерго повідомляє, що споживання електроенергії зросло на 3,3% у порівнянні з попереднім днем. Звертають увагу на необхідність економії електроенергії, особливо у вечірні години, не вмикати кілька потужних приладів одночасно. Міненерго заявляє, що ситуація з електроенергією літом є кращою, аніж минулого року, і не передбачає обмежень, але існують ризики можливих ударів РФ та їх наслідки.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Шахтар близький до вибору країни для проведення домашніх матчів ЛЧ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Панама не змогла зупинити Англію, а Гана поступилася Хорватії
Автор
admin







