Сьогодні вранці в п’яти регіонах України сталося відключення електроенергії через атаки з боку Росії на об’єкти енергетичної інфраструктури та погідні умови. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях є знеструмлені споживачі, а внаслідок грози та сильних вітрів 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині також залишилися без світла. Енергетики вже проводять ремонтні роботи, але споживання електроенергії зменшилося на 4,2% через безхмарну погоду, яка сприяє роботі сонячних електростанцій. Громадянам рекомендували перенести використання потужних електроприладів на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій та обмежити їх у вечірні години.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Барселона відповість у суді за спробу переманити зірку Атлетіко
Автор
admin







