У понеділок в Україні через негоду у семи областях сталося знеструмлення. Без світла залишилися 111 населених пунктів. Ремонтні бригади працюють над відновленням ліній електропередач. Деякі області, зокрема Тернопільська, Івано-Франківська та Хмельницька, постраждали найбільше. Погода спричинила збільшення споживання електроенергії, оскільки були хмари та дощі. Укренерго закликає мешканців бути ощадливими у споживанні електроенергії, особливо ввечері, і уникати включення кількох потужних електроприладів одночасно. Водночас, влада заявляє, що ситуація із генерацією електроенергії цього літа краща, ніж минулого, і не передбачає обмежень для населення та промисловості, але наявні ризики можливих кібератак.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: анонс 18-го дня – перший матч плей-оф
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго
Автор
admin







