За інформацією Укренерго, станом на середу рано в Україні споживання електроенергії стабілізувалося і відповідає звичайним показникам для цього сезону. У вівторок споживання було на 1,3% вищим, ніж у попередній день. Вчора був зафіксований добовий максимум споживання, який був приблизно такий же, як і попереднього дня. Енергетики рекомендують людям використовувати електроенергію активно в період з 10:00 до 17:00, коли сонячні електростанції працюють найефективніше.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Панама не змогла зупинити Англію, а Гана поступилася Хорватії
Автор
admin







