За даними Укренерго, споживання електроенергії в Україні зранку у вівторок зросло на 3,1% порівняно з попереднім днем. Це пов’язано з хмарною погодою та опадами, які зменшили ефективність сонячних електростанцій. Також збільшення споживання електрики спричинене похолоданням. Негода залишила без електропостачання 11 населених пунктів у двох областях, але бригади обленерго працюють над відновленням електропостачання для всіх споживачів.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







