У Маріуполі, що знаходиться на тимчасово окупованій території Донецької області, трагічна подія сталася – тигр вбив співробітника зоопарку. Чоловік увійшов у клітку тварини, щоб прибрати, не помітивши, що вона не закрита. Тигр напав на нього, обгризаючи обличчя, що призвело до смерті робітника. Проводиться розслідування щодо цієї події. Також виявилося, що у зоопарку тварини були недоїдані і утримувалися в поганих умовах, зокрема, замки в клітках були перемотані дротом, а харчували їх дешевою їжею. Такі проблеми вже виникали раніше, коли в зоопарку вовк вирвав підкоп під кліткою і вийшов на територію. Подібні інциденти з втратами людських життів траплялися і в інших зоопарках, наприклад, в Узбекистані та в Одесі.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







