Іспанський оператор електромережі Red Elеctrica відкидає твердження про те, що головною причиною надзвичайного відключення електропостачання стала залежність Іспанії від сонячних електростанцій. Голова компанії Беатріс Корредор зазначила, що винуватити у блекауті відновлювані джерела енергії неправильно, оскільки їх технології стабільні. Перед відключенням енергії сонячна енергія становила 53%, вітрова – 11%, енергія з АЕС та від спалювання природного газу – 15%. Протягом останніх 10 років частка відновлюваних джерел в енергетичній структурі Іспанії зросла з 43% до 56%, а до 2030 року планується збільшити її до 81%.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin







