Український хокеїст Олександр Плохотник перейде до словацької команди Кошиці у новому сезоні Екстраліги. Цю інформацію підтвердили у Федерації хокею України. Плохотник раніше вже виступав за цю команду у 2022-2023 роках. Останні три сезони він грав за Топольчан, де допоміг команді досягти чвертьфіналу ліги. Тепер український нападник буде грати в парі з іншим українцем Олексієм Дахновським.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin







