Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оголосив, що уряд України подав до Верховної Ради для затвердження угоду зі США про створення Інвестиційного фонду відбудови. Зазначено, що фонд буде спільно управлятися Україною та США, а всі рішення прийматимуться разом. Гроші на фонд будуть надходити у пропорції 50 на 50 від США та України, при цьому українські ресурси залишаться в Україні. Перші 10 років прибутки з інвестицій не будуть виводитися з країни, а будуть реінвестовані. Через цей фонд будуть привертатися новітні технології з американського агентства DFC для відновлення та модернізації України. Прем’єр наголосив, що угода відповідає законодавству та Конституції країни і сприятиме розвитку на десятиліття вперед.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







