Укренерго повідомило про необхідність заощадження електроенергії в Україні через збільшене споживання після похолодання. Через погодні умови, які знижують ефективність сонячних електростанцій, рекомендується переносити використання потужних електроприладів на нічні години та уникати вмикання кількох приладів одночасно з 8:00 до 22:00. Також нагадали про потребу в заощадженні електроенергії, оскільки енергосистема України піддається відновленню після ракетно-дронових атак з боку Росії.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin







