Українські громадяни, які були утримані у неволі в Росії, повернулися додому. Семеро людей віком від 35 до 66 років були звільнені після гуманітарної роботи уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця та російської уповноваженої з прав людини Яною Лантратовою. Українці були затримані у 2022 році під час окупації деяких областей України. Одного з громадян викрали через те, що його сини служать у ЗСУ, іншого – на дорозі на роботу. Серед звільнених був також доброволець, який приєднався до бригади в Маріуполі.
Related
Опублікувати у
Відео
#30роківКонституції #КонституціяУкраїни #ОсновнийЗакон #ВерховнаРада #Стефанчук
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
#30роківКонституції #КонституціяУкраїни #ОсновнийЗакон #ВерховнаРада #Стефанчук
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
#30роківКонституції #КонституціяУкраїни #ОсновнийЗакон #ВерховнаРада #Стефанчук
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
#30роківКонституції #КонституціяУкраїни #ОсновнийЗакон #ВерховнаРада #Стефанчук
Автор
admin







