Україна повернула з полону 160 військових

Україна та Росія провели обмін полоненими, в результаті якого додому повернулися 160 українських військових, які перебували в неволі з 2022 року. Серед звільнених були військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії та інших військових підрозділів, які боронили різні напрямки в Україні. Особливо виділили звільнення 115 оборонців Маріуполя. Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, документи та грошові виплати, а також підуть на реабілітацію після тривалої ізоляції у російському полоні. Координаційний штаб висловив вдячність США та ОАЕ за посередництво в організації обміну. Усього за час своєї роботи Коордштаб вдало повернув з неволі 9606 військових та цивільних осіб.