Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

Четверо українських моряків, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий в квітні Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, вже покинули територію Ірану та повернулися до дому до своїх родин. Інформацію про це підтвердив речник МЗС України Георгій Тихий. Українські власті спільно з грецькою компанією-судновласником та іншими сторонами здійснювали пошук та захист громадян, які були утримані у полоні. Зараз моряки перебувають у безпеці разом зі своїми рідними, а їхнє здоров’я задовільне. Варто зазначити, що у 2025 році двоє українських моряків були визволені з піратського полону у Сенегалі, а також, що Росія атакувала кораблі в Чорному морі, що призвело до жертв.