Україна офіційно повідомила США про численні порушення Росією угоди про енергетичне перемир’я. Речник МЗС Георгій Тихий заявив, що був переданий детальний список цих порушень міжнародним організаціям та іноземним державам. Він також наголосив на необхідності повного, безумовного припинення вогню, оскільки часткові припинення вважаються проблематичними. Росія вже понад 30 разів порушила угоду про енергетичне перемир’я, а Україна регулярно повідомляє своїх партнерів про ці порушення.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Довбик цікавий Бетісу, однак Рома щодо цього має власну думку
Автор
admin







