Україна офіційно повідомила США про численні порушення Росією угоди про енергетичне перемир’я. Речник МЗС Георгій Тихий заявив, що був переданий детальний список цих порушень міжнародним організаціям та іноземним державам. Він також наголосив на необхідності повного, безумовного припинення вогню, оскільки часткові припинення вважаються проблематичними. Росія вже понад 30 разів порушила угоду про енергетичне перемир’я, а Україна регулярно повідомляє своїх партнерів про ці порушення.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







