Угорщина використала своє право вето щодо підсумкового документа Ради Європейського Союзу з енергетики, де закликалося до подальшої роботи над забороною імпорту газу та нафти з Росії. Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що енергетична політика є сферою національної компетенції, і Єврокомісія не повинна втручатися в це питання. Він стверджує, що ініціатива ЄК під загрозою суверенітету та енергетичної безпеки Угорщини. Ураховуючи напружену ситуацію на Близькому Сході, Угорщина пропонує не обговорювати цей план взагалі.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin







