Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У Херсонській області 24 червня сталася трагедія: під час атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули двоє працівників, ще четверо отримали поранення. Усі вони були громадянами України. Після цього події організація вирішила призупинити роботу з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки свого персоналу. За даними військового керівництва Херсона, атаку було здійснено російською ракетою “Іскандер-М”, однак ці обставини ще перевіряються. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарну організацію є частиною загострення ситуації, коли такі організації стають мішенями для нападів. Наразі Норвезька народна допомога продовжує свою діяльність лише у реагуванні на кризові ситуації та підтримці своїх працівників.