У Білому домі ввели нові обмеження щодо доступу журналістів до кабінетів прессекретаря та інших посадовців. Тепер журналісти повинні заздалегідь записуватися на зустріч для відвідування кімнати Upper Press, щоб отримати доступ до ключових посадовців. Це рішення прийнято для захисту конфіденційної інформації. Такі обмеження набувають чинності негайно через зміни у роботі комунікаційних співробітників Білого дому. Цей крок є продовженням подібних обмежень у Пентагоні, де багато журналістів втратили робочі місця через відмову підписувати нові правила доступу. Журналісти Голосу Америки подали до суду на адміністрацію Трампа через ці обмеження.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Довбик цікавий Бетісу, однак Рома щодо цього має власну думку
Автор
admin







