У психіатричному закладі на Полтавщині виявили випадок, коли 29 людей були утримані проти своєї волі. Омбудсмен Дмитро Лубінець повідомив про це у Telegram. Пацієнтам вилучили документи та телефони, і, за їхніми словами, змушували до безоплатної праці. Порушення прав людини були виявлені в обласному закладі психіатричної допомоги Полтавської обласної ради. Проводиться кримінальне розслідування.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin







