У польському університетському госпіталі в Кракові колишній пацієнт напав на 35-річного лікаря-ортопеда Томаша Солецького та вбив його ножем під час прийому. Лікар загинув на місці, а також постраждала медсестра. Виявилося, що вбивця, працівник пенітенціарної служби, був незадоволений лікуванням, яке йому призначив загиблий лікар. Політичне керівництво Польщі висловило співчуття рідним та колегам лікаря, а медики готують маніфестацію у Варшаві на знак протесту проти агресії щодо медперсоналу після цього трагічного вбивства.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







