Міністерство освіти України внесло зміни до системи відзначення високих досягнень учнів українських шкіл. Тепер золоті та срібні медалі за високі досягнення у навчанні не видаються, замість них випускники отримуватимуть свідоцтва з відзнакою. Випускники 9 класу отримають свідоцтво з відзнакою, якщо мають високі оцінки за 9 клас. Випускники 11(12) класу отримають свідоцтво з відзнакою, якщо мають високі оцінки за всі предмети профільного навчання. Крім того, учні можуть отримати різні форми заохочення, такі як грамоти або похвальні листи. Важливо, щоб керівництво шкіл враховувало не тільки оцінки, а й особисті досягнення учнів.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin







