У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті

У Києві правоохоронці затримали п’ятьох осіб, які побили до смерті 58-річного чоловіка під час конфлікту. Злочинці прив’язали потерпілого до дерева і побили його, намагаючись стерти сліди злочину. Поліція встановила, що група молодиків відпочивала біля кав’ярні, коли виник конфлікт з чоловіком. Нападники жорстоко побили його руками, ногами та палицею, після чого прив’язали до дерева та продовжили знущання. Чоловік помер від отриманих травм. Всі фігуранти були затримані і їм оголошено про підозру у вбивстві. Зловмисникам загрожує довічне ув’язнення.