У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення. Оператор електромереж ДТЕК повідомив про це та закликав мешканців бути економними у споживанні електроенергії, щоб зберегти енергосистему. Наразі невідомо, чому трапилися відключення, але інформація про них надходить лише щодо лівого берега міста. Також можливі знеструмлення на правому березі.
Related
Опублікувати у
Відео
Цифровий суверенітет України: як держава захищає критичні дані | Ілона Хмельова
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
Крим втрачає стратегічне значення: аналіз ситуації на фронті | Олександр Мусієнко
Автор
admin







