У Києві ввели екстрені відключення світла

У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення. Оператор електромереж ДТЕК повідомив про це та закликав мешканців бути економними у споживанні електроенергії, щоб зберегти енергосистему. Наразі невідомо, чому трапилися відключення, але інформація про них надходить лише щодо лівого берега міста. Також можливі знеструмлення на правому березі.