У Києві оголосили День жалоби в зв’язку з жертвами атаки російських агресорів. Мер міста Віталій Кличко повідомив про це у четвер, 24 квітня. Під час атаки на столицю зафіксовано пошкодження та руйнування у різних районах міста. Близько 200 рятувальників продовжують пошукові та аварійно-рятувальні роботи у Святошинському, Голосіївському, Шевченківському, Солом’янському, Оболонському та Деснянському районах. Найбільше пошкоджень зафіксовано у Святошинському районі, де росіяни повністю знищили двоповерховий будинок та сильно пошкодили багатоповерховий будинок.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







