У Києві сталася дорожньо-транспортна пригода, коли нетвереза водійка автомобіля Volkswagen збила жінку-пішохода, яка переходила дорогу на зелений світлофор. Після зіткнення водійка втекла з місця пригоди, але її вдалося затримати. Постраждала жінка – 23-річна військовослужбовиця, яку доставили до лікарні. Поліція розпочала кримінальне провадження у зв’язку з цим інцидентом. Жінка спробувала відмістити свою відповідальність, стверджуючи, що за кермом був її чоловік, але правоохоронці цю інформацію спростували.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin







