У Києві російський фотограф задушив свою модель, яка також була громадянкою Росії. Обидва були в розшуку у Росії. Їм вдалося втекти до України, де трагічно закінчилася їхня зустріч. Під час спільного вживання наркотиків та алкоголю фотограф задушив жінку. Їх мертві тіла виявила власниця студії, де вони залишилися ночувати. Фотографу повідомили про підозру в умисному вбивстві, йому загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі. Також нагадують, що в березні у Києві чоловік розстріляв жінку в офісі, а потім скоїв самогубство, стрибнувши з мосту у річку.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







