У місті Дніпро сталася трагедія, коли російські загарбники влаштували ракетний удар, в результаті якого загинуло щонайменше 15 людей, а ще 174 постраждали. Кілька десятків поранених знаходяться в лікарнях, де їм надають медичну допомогу. Керівник місцевого органу влади подякував рятувальникам, поліцейським та іншим службам за їхню самовіддану роботу в умовах великого навантаження.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin







