Тренер Ліверпуля Арне Слот відреагував на повідомлення ЗМІ про можливе покарання футболіста Уго Екітіке за інцидент на матчі проти Саутгемптона. Слот заявив, що клуб лише поговорив з гравцем, але не наклав на нього жодних штрафів. Він відзначив, що Екітіке вибачився перед товаришами по команді і взагалі є доброю людиною. Тренер вважає, що гравці можуть допускати помилки, особливо молоді, і в клубі їм дозволяють це, не покараючи. Слот вважає, що хоча інцидент був не дуже розумним, він не завдав шкоди команді, і гравець може вийти на поле на наступному матчі.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: анонс 18-го дня – перший матч плей-оф
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго
Автор
admin







