Головний тренер ФК Динамо Олександр Шовковський висловив свої думки щодо жеребкування раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. Якщо команда Пафос з Кіпру пройде далі, то Динамо зіграє з переможцем матчу між Лехом і Црвеною Звездою. Тренер відзначив важливість розв’язання завдань поетапно і закликав гравців концентруватися на майбутніх матчах, починаючи з гри з Пафосом.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Захисник Англії отримав більш серйозну травму, ніж передбачалося
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
Голова ДСНС України Андрій Даник: “Ми, українці, – вільні люди. Були. Є. І будемо.
Автор
admin







