Аналітик і тренер Динамо Київ Мацей Кендзьорек висловив свою думку про те, чому команда рано вилетіла з Ліги конференцій. Він зазначив, що для Динамо навіть друге місце в чемпіонаті вважається поразкою, а виліт з єврокубків – величезним розчаруванням. Кендзьорек вважає, що система турніру може бути необ’єктивною, оскільки Динамо потрапило на сильних суперників. Київський клуб завершив участь у Лізі конференцій на 27-му місці. Також були чутки про перехід лідера Динамо до казахстанського клубу.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin







