У Києві було попереджено планування теракту двома агентами ФСБ. Виявилося, що ці агенти були завербовані російськими спецслужбами через їхні коментарі у Телеграм-каналах, підтримуючи кремлівський режим. Вони планували підірвати генератор біля адмінбудівлі в центрі міста. Після цього планували втекти до Росії через Білорусь. Правоохоронці вдалося затримати зловмисників у поїзді, де вони спробували втекти. Зловмисникам повідомили про підозру у замаху на теракт, а також розглядають питання щодо додаткової кваліфікації їхніх дій як державної зради. Їм загрожує довічне ув’язнення.
Related
Опублікувати у
Новини світу
Китай запровадив експортні обмеження щодо американських компаній
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Бій Ф’юрі – Джошуа: організатор прокоментував спекуляції навколо арени
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони
Автор
admin







