У Шевченківському районному суді Києва вирішили відправити у СІЗО двох громадян, яких підозрюють у співпраці з розвідкою Угорщини. Чоловіку обрали запобіжний захід у вигляді арешту на 60 днів, а жінці – тримання під вартою без можливості внесення застави. Адвокат підозрюваного заявив, що суд задовольнив клопотання прокурора, але можливо буде подана апеляція за бажанням підозрюваних.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







