У четвер у деяких районах Києва були аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми в енергосистемі. Укренерго повідомило про це 25 червня. Вони пояснили, що через технологічне порушення були вимушені відключити світло для всіх споживачів у деяких районах міста. Зазначено, що почалися аварійно-відновлювальні роботи, і енергетики роблять усе можливе, щоб швидко відновити електропостачання. Обмеження будуть скасовані після відновлення стабільності в енергосистемі. Людей закликали стежити за оновленнями на офіційних сторінках Укренерго. Крім того, раніше того ж дня було відомо, що світло відсутнє на лівому березі Києва, а також в інших районах міста. У різних регіонах України також сталися знеструмлення через російські атаки на об’єкти електромережі.
Related
Опублікувати у
Новини України
На Львівщині на закупівлях для ЗСУ викрили переплату в 18 млн
Автор
admin







