США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові здійснили нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Центральне командування США повідомило, що після попередніх ударів у відповідь на іранську атаку, Іран відмовився дотримуватися угоди про припинення вогню. В результаті цього, сили США атакували іранську військову інфраструктуру, системи зв’язку, об’єкти протиповітряної оборони та інші об’єкти. Напад стався після того, як іранський безпілотник-камікадзе атакував танкер Kiku, який перевозив сиру нафту.