США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

У США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після деяких відтермінувань. Попереднє послаблення санкцій закінчилося 16 червня, і його не продовжили. Цю інформацію надав уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. США ввели санкції проти Роснефті та Лукойлу у жовтні, після декількох тимчасових відтермінувань, і тепер вони знову діють. У березні Сполучені Штати частково послабили санкції на російську нафту через певні геополітичні обставини, але зараз вони вирішили їх відновити.