США утворили групу з 15 країн для проведення переговорів щодо зміни торговельної політики після введення нових мит. У цю групу входить Швейцарія. Президентка Швейцарії Карін Келлер-Зуттерв висловила задоволення результатами переговорів з міністром фінансів США та заявила про швидке вирішення питання щодо мит з цими країнами. Перед початком перемовин буде підписано меморандум про взаєморозуміння. Ринок США є найважливішим для швейцарського експорту, а Швейцарія – четвертим за значенням для американських послуг. Раніше планувалося оподаткування імпорту з Швейцарії на рівні 31%, але тепер обговорюється зниження цього показника. Міністр закордонних справ Швейцарії відзначив, що мита США об’єднали країни у коаліцію для пошуку угод з Вашингтоном.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







