Світло в тих будинки Києва, котрі найближчим часом не вдасться підключити до теплопостачання, має бути щонайменше 18 годин на добу. Про це заявив міністр енергетики Денис Шмигаль в Telegram.
“У будинках, де відновлення теплопостачання в найближчій перспективі неможливо, електрика має бути щонайменше 18 годин на добу”, – наголосив урядовець.
Місцева влада має дати громадянам чітке розуміння того, коли у будинки повернеться тепло, підкреслив Шмигаль.
Урядовець також додав, що Україна посилює роботу зі всіма партнерами щодо отримання енергетичного обладнання.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







