Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере у Вашингтоні. Шмигаль подякував за фінансову підтримку від Норвегії в розмірі $8 мільярдів, з яких значна частина йде на військові потреби. Також обговорювали спільне виробництво зброї та можливості інвестицій в Україну. Шмигаль висловив вдячність норвезькому уряду за підтримку та солідарність з українським народом. Обговорювали також економічне співробітництво та зусилля для завершення війни, підкреслюючи важливість встановлення справедливого миру.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







