Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих

Вранці війська Російської Федерації атакували лікарню у Херсоні з безпілотника. В результаті цього нападу постраждали пʼятеро співробітників медичного закладу, які отримали мінно-вибухові травми. Також до лікарні була доставлена жінка, яка постраждала внаслідок атаки російського “шахеда” у попередній день. У неї діагностували контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травми середнього ступеня тяжкості. Новину про атаку на лікарню у Херсоні повідомила Херсонська обласна військово-цивільна адміністрація.