У Росії вперше побудували підземне сховище для зберігання нафти. Ця ініціатива виникла під час пандемії коронавірусу, коли споживання нафти різко впало. Сховище буде використовуватися для зберігання нафти в умовах відсутності необхідної інфраструктури у деяких регіонах, зокрема в арктичній зоні. Експерти вважають, що оптимальний обсяг резерву повинен становити 10-20% від річного видобутку нафти. Такі сховища можуть бути створені з нуля протягом 10-12 років або швидше, якщо використовувати виснажені родовища.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
До луганської Зорі звернувся азербайджанський Нефтчі стосовно Будківського
Автор
admin







