Росія та Китай планують побудувати атомну електростанцію на Місяці у рамках будівництва Міжнародної місячної дослідницької станції. Енергію також буде забезпечувати сонячні батареї. Планується відправити посадковий модуль, місяцехід і робота для дослідження ресурсів та вибору місця для станції. Робота над станцією має бути завершена до 2036 року. Головна мета бази – проведення наукових досліджень Місяця.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Після відмови Усика від титулів Кабаєла офіційно визнали чемпіоном WBC
Автор
admin
Опублікувати у
Відео
30 років Конституції України: як народжувався Основний Закон | ЕКСКЛЮЗИВ
Автор
admin







