У ніч на 27 червня російські військові здійснили напад на автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській області. У результаті атаки, у Запоріжжі загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля, але ніхто не постраждав. Пожежу швидко ліквідували рятувальники. У Харківській області постраждали дві АЗС: одна з них зазнала руйнувань та пожежі, пошкоджено більше 10 одиниць техніки, інша отримала пошкодження від удару. На щастя, і в цьому випадку обійшлося без потерпілих.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Довбик цікавий Бетісу, однак Рома щодо цього має власну думку
Автор
admin







