Прем’єр-міністр Японії Шіґеру Ішіба вирішив не брати участь у саміті НАТО в Гаазі. Це рішення було ухвалено через те, що запланована зустріч між НАТО та групою чотирьох країн Індо-Тихоокеанського регіону (IP4) можливо не відбудеться, а також через невірогідність переговорів з президентом США Дональдом Трампом. Представляти Японію на саміті буде міністр закордонних справ Такеші Івая. Також відомо, що інші країни IP4, а саме Південна Корея і Австралія, також відмовились від участі у саміті НАТО. Раніше було повідомлено, що на саміті не буде обговорень війни в Україні, оскільки США не зацікавлені у цьому питанні через неуспішність Трампа в його вирішенні.
Related
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Автор
admin
Опублікувати у
Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Автор
admin







