Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він заявив, що кожне його рішення було спрямоване на краще майбутнє країни, але тепер він вирішив піти у відставку з посади лідера Лейбористської партії. Стармер уже звернувся до партійного комітету з проханням розпочати процес виборів нового лідера. Він також зазначив, що залишиться на посаді прем’єр-міністра до завершення виборів. Останнім часом він втратив підтримку в партії, що спонукало його до цього рішення.







